Versace Blue Jeans EDT 75 ml Erkek Parfüm | Erkek Parfüm | Parfüm & Deodorant | Cosmoland
Barkod:  8018365260757

Versace Blue Jeans EDT 75 ml Erkek Parfüm

Kargo: 
16:00' ya kadar verilen siparişlerde aynı gün kargo.
İndirim
49%
438,00 TL
224,90 TL
Sepete Ekle☆ Fırsat: Sepetenize ekleyeceğiniz 2. üründe 10TL indirim.


 

Esans: Erkekler için maskülen ve odunsu notalı bir parfüm. Genç ve dinamik bir koku. 
Tepe Notası: Turunçgil, Bergamot, Kasnı Otu Sakızı, Ardıç, Sardunya 
Kalp Notası: Gül, Küçük Hindistan Cevizi, Yasemin, Menekşe 
Dip Notası: Sedir, Süsen Ağacı, Vanilya


Parfüm dünyasının öne çıkan markalarından Versace tarafından günlük kullanım için tasarlanmış Blue Jeans serisinin bu özel ürünü hem temiz, yumuşak bir coşkunluğa hem de canlandırıcı ve neşelendirici ferah notalara sahip, erkekler için odunsu ve maskülen bir parfüm. Genç ve dinamik bir koku olan Versace Blue Jeans Edt sizi hemen etkisi altına alacak.

Ürünün tepe noktası turunçgil, bergamot, kasnı otu sakızı, ardıç ve sardunya gibi özenle seçilmiş notalardan oluşuyor. İlk anda hissettiğiniz tazeliğin kısa sürede kendini oturmuş, karakterli bir hissiyata bıraktığına şahit olacak ve teninizde dans eden yumuşak kalp notalarının farkına varacaksınız.

Kalp notası; gül, küçük Hindistan cevizi, yasemin ve menekşe ile zenginleşmiş. Derinlik ve kalıcılığıyla göz dolduran ürünün erkeksi karakterini ise odunsu esans oluşturuyor.

Dip notası, sedir, süsen ağacı ve en kuvvetli esanslardan biri olan vanilya ile güçlendirilmiş. Her biri oldukça kaliteli ve yüksek konsantrasyonda ham maddeler ile hazırlanan Blue Jeans'in zengin harmanını hemen farkedecek, bu kokudan vazgeçemeyeceksiniz. Canlı ama dingin, etkileyici ama aynı zamanda sade, hem taze hem de erkeksi bir koku arıyorsanız, bu ürün tam da size göre.

Hemen her yaş grubuna hitap eden Versace Blue Jeans Edt Parfüm tüm cilt tipleri için uygundur. Temiz tene ve kıyafete istenilen sıklıkta uygulanabilir. Soğuk ve canlı parfümlerde sıklıkla kullanılan notaların ustaca harmanladığı bileşimiyle Blue Jeans serisinin bu ürünü size kışın soğuk günlerinde içinize yayılan bir sıcaklık hissi yaşatacak, güneşin henüz etkisini hissettirmeye başladığı bahar aylarında ise canlandırıcı ve neşelendirici karakteriyle öne çıkmanızı sağlayacak. Kısacası, sadece kışın değil her mevsim kullanabileceğiniz Versace Blue Jeans Edt 75 Ml Erkek Parfümü hemen satın alabilirsiniz.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor